דבק לקרמיקה גרנירפיד


דבק לקרמיקה גרנירפיד – דבק להדבקת אריחים המאופין בהתקשות מהירה וחזקה מתמיד.

שטחי יישום:

באמצעות דבק לקרמיקה זה ניתן לבצע הדבקת של כל סוגי אריחי הקרמיקה לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים גם לסוגי אבנים טבעיות ומלאכותיות ושיש על קירות וריצפה.

יישומים אופיינים:

  • קרמיקה, מוזאיקה, זגוגיות, אריחי קרמיקה בשריפה בודדת או שריפה כפולה,אריחי רצפה, Terra Cota , אריחי קלינקר, אריחי חרסינה בשיחול.
  • אבנים מלאכותיות או משופצות, טבעיות (שיש,גרניט וכו' ) אשר דורשות דבקים לייבוש מהיר. ניתן ליישם על גבי  שטחי רצפת צמנט צפה או מודבקת. בתנאי שהתשתית מיובשת דיה.
  • תשתית העשויה מחומרי בסיס מלט,מודבקת או צפה.
  • רצפות קיימות (אריחי קרמיקה, אבן טבעית, אריחי טרצו וכו') לאחר ניקוי והסרת השומנים.

עקב התכונות המצוינות של הדבקה והתקשות מהירה של דבק לקרמיקה זה, החומר מתאים במיוחד להנחת אריחי קרמיקה מהירה על רצפות, המחייבות סיום עבודה מהיר למטרת תנועה תוך זמן קצר ביותר (סופרמרקטים, בתי חרושת, בתי חולים, שדות תעופה ועוד..)

נתונים טכניים :

דבק לקרמיקה גרנירפיד של חברת מפאי הוא דו מרכיבי ומורכב מחומר מקשר מיוחד לבן או אפור, וחול סיליקה (מרכיב A) ולטקס גומי סינטטי (מרכיב B).
דבק לקרמיקה גרנירפיד מתייחד בזמני הקשיה והרטבה מהירים כך שרצפות וקירות מוכנים לתנועה לאחר 33 שעות והם מתקשים סופית לאחר 244 שעות בלבד.
לדבק זה תכונות התכווצות נמוכה ביותר ותכונות הדבקה מצוינת אשר מייעדות אותו לכל סוגי תשתית קשה לעבודה התכונות המכניות שלו מאפשרות התנגדות למכות, רעידות, שינוי טמפרטורה, התיישנות וחומרים כמיקילים מדוללים.

סתייגויות :

אין להשתמש בחומר זה :
– על קירות או רצפות החשופים לתנועה כבדה ביותר. (תשתית לוחות עץ,אסבסט או צמנט וכו.. ).
– על משטחי מתכת.
– על לוחות גבס (אלא אם כן יושם חומר פריימרגבס או אפופרים) על שיש ירוק או דומה.

הוראות שימוש:

הכנת התשתית :
התשתית חייבת להיות מפולסת היטב, קשה וקומפקטית וחופשייה מכל חלקיקים, חומרי סיכה, צבעים, שעווה וחומרים אחרים אשר עלולים לגרום לאריחים להשתחרר.
תשתית בטון חייבת להיות מוקשת ויבשה.
תשתית גבס חייבת להיות יבשה לחלוטין, קשים דיים וחופשיים מכל אבק וחלקיקים אלה חייבים לקבל טיפול מוקדם בפריימרגבס.