הצהרת נגישות


אתר האינטרנט roba.co.il הונגש בהתאם לתקנות הנגישות לשירות סעיף 35 לעניין הנגשת אתר אינטרנט, ובהתאם לתקן הישראלי 5568 להנגשת אתרים ברמת ההנגשה AA.

באתר אינטרנט roba.co.il בוצעה הנגשה לצורך התאמת האתר בצורה שתאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באתר ולבצע פעולות ברמה דומה של יעילות ככל הגולשים באוכלוסייה. ידוע כי לפי מחקים שנעשו בתחום כי למעלה מ 25% מהאוכלוסייה נתקלים לעיתים בקושי בעת שימוש באינטרנט  

חברת מרכז הגבס אור יהודה בע"מ שבבעלות האתר roba.co.il פועלת למען יצירת פלטפורמה נגישה לכלל האוכלוסייה על מנת לאפשר לכולם התמצאות מלאה באתר האינטרנט של החברה באותה רמה, ללא קשר למוגבלות כלשהיא.

בהתאם להמלצת עמותת נגידות ישראל, מרכז הגבס  עושה שימוש נרחב מאוד בתמונות של הפריטים המוצעים למכירה בנוסף לשימוש ב ALT וזאת על מנת להנגיש בצורה טובה יותר את המידע לפריט לכלל האוכלוסייה בכלל וכל סוגי המוגבלויות בפרט.

אמצעי הנגישות הנוספים המופעלים באתר הם:

 

  • הדגשת קישורים.
  • התאמה לסוגי הדפדפנים הנפוצים.
  • הגדלת הטקסט באמצעות סרגל ייעודי לנגישות.
  • החלפת פונטים בהתאם לצורך של הקורא.
  • התאמת המידע המוצג באתר לתכנים מונגשים.

תו אתר נגיש

תו "אתר נגיש" הינו יוזמה של עמותת "נגישות ישראל" ואיגוד האינטרנט הישראלי. התו מוצב באתרים אשר בוצעו בהם ההתאמות הדרושות כדי להפכם לנגישים לאנשים עם מוגבלות. מטרת הצבת התו היא קידום המודעות הציבורית לנגישות לאינטרנט ויידוע ציבור הגולשים באתר אודות מידת נגישותו.

להלן מידע על נגישות האתר:

באתר זה בוצעו התאמות נגישות עבור טכנולוגיות מסייעות הכוללות קביעת ניווט והפעלה עם מקלדת בלבד עפ"י המלצות ארגון התקינה ברשת הבינלאומי (W3C), התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות לטובת כלל הגולשים.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן שחלק  מהמסמכים המצויים באתר מצויים עדיין בשלבי הנגשה או שרמת הנגישות היא אינה מיטבית . במידה ונתקלתם במידע לא נגיש אתם מוזמנים לפנות למנהל האתר ואנו נדאג לתקנה בהקדם.

מנהל אתר האינטרנט : מר גיא לרמן מייל guy@mgeves.co.il    טלפון  : 03-6348888