מהי רובה אולטרה קולור פלוס?


רובה מפאי אולטרה קולור פלוס עם טכנולוגיה חדשנית של אפקט גלילה.

רובה שאינה מתכווצת, שגוון הצבע שלה לא דוהה והכי חשוב הרובה אינה גולשת מפינות האריח

רובה מפאי אולטרה קולור פלוס מתאימה לפוגה ברוחב 2 מ"מ עד ל 2 סנטימטר. טכנולוגיית האפקט מפחיתה את משטח הקליטה כדי לסייע בהדיפת מים, לכלוך, וזוהמה החודרים לפוגה.

בעת השימוש ברובה מפאי אולטרה קולור פלוס,  אתם בונים את הריצוף שלכם בטכנולוגיה איכותית , אולטרהקולור בעלת אופן התייבשות מהיר במיוחד ובכך מטפלת בבעיות נפוצות הקשורות לדיס צמנט פורטלנד, כגון צבע .

 

תכונות עיקריות של רובה מפאי אולטרה קולור פלוס:

– כושר התייבשות מהיר במיוחד.
– מתאים לשימוש פנים וחוץ.
– מתאים לקירות ולריצוף.
– גוון צבע איכותי ועמיד במיוחד.
– מתאים לכל סוגי האקלים.
– רובה זו עמידה ודוחה יובש ולכלוך.

רובה אולטהקולור מפאי

הכנת המשטח לשימוש ברובה אולטרה קולור פלוס :
אריחים מסוימים בעלי קליטה גבוהה, משטח נקבוביות או משטחים מחוספסים העשויים לדרוש איטום לפני הדבקה הריצוף כדי למנוע הכתמה קבועה על גבי אריחי הקרמיקה. לפני החדרת החומר לפוגות, ודא כי אריחים או האבנים מוגדרות היטב ושהדבק או הטיט יבש לחלוטין. הפוגות חייבות להיות נקיים ממים , אבק, ולכלוך וזר משנה. הסר את הדבק עודף מהפוגות באזור המשותף, כך ש75% מעומקו של האריח נותר זמין עבור רובה מפאי . נקה את האריחים את משטח אבן ביסודיות כדי להסיר אבק, לכלוך ומזהמים אחרים שעלולים לגרום לשינוי גוון הרובה.

אופן שימוש מומלץ :
החדרת הרובה לפוגות עשוי להתרחש כאשר דבק הקרמיקה מודבק לחלוטין. הפוגות חייבות להיות נקיות, ללא אבק וריח כ75% מעובי הפוגה. כל דבק או טיט שמחלחל לתוך המפרקים בעת הנחת האריחים יש להסיר את העודפים בעודם טריים. עם סוגיה אריחים סופגים טמפרטורות גבוהות או תנאים סוערים יש לצנן את פוגות במים נקיים.
הכנת התערובת: תוך ערבוב מושלם של הרובה אולטרה קולור פלוס לתוך מיכל נקי נטול חלודה המכיל 21-23%, בהתאם לכמות המים הנקיים. מערבבים את רובה עם מיקסר במהירות נמוכה כדי למנוע כניסה של אוויר, עד שהעיסה אחידה. תן לתערובת לעמוד במשך 2-3 דקות, ומערבבים שוב לזמן קצר לפני השימוש. יש לבצע שימוש בתערובת בתוך 20-25 דקות לאחר הכנתו.

יישום רובה: 
מלא את המפרקים עם רובה אולטרה קולור מפאי לערבב באמצעות מצוף מיוחד או מגב גומי , מבלי לפספס חלקים שונים בדלי הרובה. הסר את כל עודף רובה מפאי מפני השטח, על ידי הזזת מצוף אלכסון לפוגות תוך כדי שהרובה עדיין טרייה

טבלת צבעים רובה מפאי

צור קשר

רוצים לקבל עוד מידע על מוצרי מפאי? צרו קשר והמומחים שלנו יספקו לכם את כל המידע הנדרש.

מוצרי מפאי

למבחר מוצרי מפאי במחירים מפתיעים לחצו על הקישור .

מועדון לקוחות

רוצים לקבל הנחות ומבצעים על מוצרי מפאי ועוד.... הירשמו למועדון הלקוחות של מרכז הגבס !